Outsourcing pracowniczy

Leasing pracowniczy i praca tymczasowa.

ASC WORKERS to marka kojarzona przez naszych Klientów z dobrą jakością oraz relatywnie niewysoką ceną świadczonych usług. To, co bez wątpienia wyróżnia naszą ofertę to duża elastyczność osiągana poprzez indywidualne podejście do każdego Klienta.

ASC WORKERS to także profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej. To przede wszystkim ludzie – profesjonaliści w swojej dziedzinie, którzy potrafią zrozumieć potrzeby Klienta i dopasować się do jego wymagań. Rocznie przeprowadzamy na rzecz naszych Klientów setki złożonych procesów rekrutacyjnych oraz kierujemy do nich wielu pracowników tymczasowych.

Naszym podstawowym celem jest poznanie najważniejszych potrzeb naszych Klientów w obszarze Zarządzania Kadrami, a następnie uzupełnianie zidentyfikowanych braków poprzez optymalny dobór działań w zakresie oferowanych przez nas usług.

Jakie są korzyści ze współpracy?

Usługi agencji pracy tymczasowej, jakie świadczy ASC WORKERS są od wielu lat bardzo popularne w wielu krajach UE. W Polsce nowe, elastyczne formy zatrudnienia zyskują coraz większą aprobatę. Dzięki nim firma decydująca się na współpracę z Agencją Pracy może uchronić się przed ponoszeniem nadmiernych kosztów pracy. Zmniejsza również ryzyko błędnego wyboru kandydata, czy strat związanych z jego nie znalezieniem.

Najważniejsze jest to, że Klient oszczędza swój czas, gdyż to my przejmujemy kłopotliwe, długotrwałe oraz kosztowne procesy rekrutacji i selekcji.

Wynikają z tego następujące korzyści:

Oszczędność czasu

Agencja wyszukuje pracowników publikując ogłoszenia w największych mediach tradycyjnych i
elektronicznych w kraju.

Oszczędność kosztów

Agencja przygotowuje i publikuje ogłoszenia w optymalnie dobranych mediach.

Wybór właściwego kandydata

Agencja nie tylko rekrutuje, ale również przeprowadza selekcję przy użyciu zaawansowanych
narzędzi.

Przekazanie odpowiedzialności za projekt wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej

Projekty rekrutacyjne w ASC WORKERS prowadzi doświadczony personel w dziedzinie HR.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się poznać dokładnie wszystkie jego potrzeby kadrowe i dopasować do niego naszą ofertę

Jakie usługi oferujemy?

Rekrutacja i Selekcja

Usługa polegająca na pozyskaniu i wyborze pracowników prowadzona według kryteriów określonych przez Klienta. Wybrany pracownik zostaje zatrudniony bezpośrednio przez Klienta.

Skuteczny sposób na szybkie i efektywne kosztowo pozyskanie najlepszych kandydatów na rynku.

Leasing Pracowniczy

tUsługa polegająca na czasowym wynajęciu pracowników zgodnie z zamówieniem Klienta. Zostają oni zatrudnieni przez agencję w oparciu o umowę zlecenie i oddelegowani do pracy u Klienta.

Tanie i skuteczne rozwiązanie w przypadku doraźnych projektów wymagających dużego nakładu pracy lub specyficznych kwalifikacji.

Praca Czasowa

Usługa polegająca na wynajęciu pracowników zgodnie z Ustawą o zatrudnianiu pracowników tymczasowych. Zostają oni zatrudnieni przez agencję w oparciu o umowę o pracę tymczasową i oddelegowani do pracy na rzecz Klienta.

Sposób na znaczne obniżenie kosztów pracy poprzez uelastycznienie zatrudnienia i skoncentrowanie się na strategicznych celach przedsiębiorstwa m.in. dzięki przekazaniu zewnętrznej firmie problemów kadrowo-płacowych.

Kogo najczęściej rekrutujemy?

Najczęściej poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjne tj.:

Oferta

Nowości

Nowa hala magazynowa
w Legnicy

Hala magazynowa
o powierzchni 25 000 m2.

Zobacz szczegóły

Systemy Zarządzania
Jakością

Sprawdź jakie Systemy Zarządzania Jakością wprowadziliśmy i stosujemy
w naszej firmie.

Zobacz szczególy