Koordynator / Ukraina

Firma ASC Workers poszukuje osoby na stanowisko:

Koordynator ds. zatrudnienia pracowników  / Ukraina

Miejsce pracy: Świebodzice.

Zadania:

- prowadzenie procesów rekrutacji w celu pozyskiwania kandydatów do pracy spoza UE (głównie

z Ukrainy);

- stosowanie aktywnych, różnorodnych metod rekrutacji łącznie z wdrażaniem własnych pomysłów;

- współpraca i nadzór nad podległym zespołem;

- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami;

- aktywne promowanie aktualnych ofert pracy;

- współpraca z Urzędami Pracy i Urzędami Wojewódzkimi w zakresie legalizacji zatrudnienia.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- umiejętność prowadzenia rekrutacji;

- znajomość przepisów dotyczących zatrudniania obcokrajowców;

- komunikatywna znajomość języka ukraińskiego - warunek konieczny

- doskonała organizacja pracy i zdolności interpersonalne;

- dyspozycyjność,

- prawo jazdy kat. B.

- motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

- wysokie wynagrodzenie;

- atrakcyjną premię uzależnioną od efektów pracy

- stabilność zatrudnienia

- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

- możliwość rozwoju zawodowego;

- pracę w młodym i ambitnym zespole

- ciekawe doświadczenie zawodowe

Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mail na adres aostrowska@ascworkers.pl lub złożyć osobiście w siedzibie naszej firmy "ASC WORKERS" ul.Piłsudskiego 31C, 58-160 Świebodzice w dniach od poniedziałku do piątku w godz.8:00-16:00 . ZAPRASZAMY!