KONTAKT

Dane firmy:

Nazwa firmy: „ASC WORKERS" - Dariusz Kłapiński

Adres firmy: ul. Piłsudskiego 31C, 

58-160 Świebodzice, POLSKA

Tel/fax: 0048 74 666 87 63

e-mail: ascworkers@ascworkers.pl

Regon: 891060690

NIP: 884-183-57-99              

Mapa dojazdu: kliknij tutaj

 
Odbiorca:  
Imię i nazwisko:  
E-mail:  
Telefon kontaktowy:  
Wiadomość:  
 

 


 

Dane kontaktowe:

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA:

Manager ds.Administracji i Zarządzania Jakością:

Piotr Okoński

+48 602 427 525 / pokonski@ascworkers.pl

 

DZIAŁ KADR:

Specjalista ds. Kadrowo-Płacowych:

Andrzej Wąsowski

+48 74 666 87 93 / awasowski@ascworkers.pl

 

Specjalista ds.Rekrutacji

Monika Adamczyk

+48 533 987 569 / kadry@ascworkers.pl 

 

Koordynator ds.Zatrudnienia (Ukraina)

Jan Świncicki

+ 48 665 341 000 / jswincicki@ascworkers.pl 

 

Koordynator ds.Zatrudnienia (Ukraina)

Wiktor Lachocki

+ 48 530 430 023 / wlachocki@ascworkers.pl 

 

Specjalista ds. Rozliczeń

Edyta Kotowicz-Grega +48 74 666 87 93 / egrega@ascworkers.pl

Anna Ostrowska +48 784 028 730 / aostrowska@ascworkers.pl 

 

DZIAŁ ADMINISTRACJI, SPRZEDAŻY I WINDYKACJI:

Specjalista ds. obsługi księgowo-administracyjnej

Beata Dudziak

+ 48 534 153 058 / bdudziak@ascworkers.pl

 

DZIAŁ JAKOŚCI I LOGISTYKI:

Dyrektor ds. Jakości:

Wojciech Kalafut

+48 664 113 462 / wkalafut@ascworkers.pl

 

Dyrektor ds. Transportu i Magazynowania:

Jacek Andrzejewski

+48 602 489 424 / jandrzejewski@ascworkers.pl

 

Dyrektor ds. Zaopatrzenia:

Jacek Sudomierski

+48 664 925 486 / jsudomierski@ascworkers.pl

 

Kierownik ds. Logistyki i Magazynowania:

Wiesław Stalmach

+48 606 964 064

 

Kierownik Działu Jakości:

Paweł Sawicki

+48 664 004 134 / psawicki@ascworkers.pl

 

KOORDYNATORZY PRODUKCJI:

Jarosław Grabowski 

+48 609 641 100 /  jgrabowski@ascworkers.pl

 

Łukasz Sergiel 

+48 609 461 102 /  lsergiel@ascworkers.pl

 

Przemyslaw Szymanski

+48 609 861 133 /  pszymanski@ascworkers.pl 

 

Piotr Krzyśpiak

+48 533 522 357 / pkrzyspiak@ascworkers.pl